Zajímavostí utkání bylo, že hosté k nám přijeli se třemi cizinci v základní sestavě, to se tak často na úrovni krajského přeboru nevidí.

První poločas se nesl v duchu hry mezi šestnáctkami, i když jsme byli aktivnější tým a na míči jsme byli časttěji. Žádný velký rozruch se nekonal. Za zmínku stojí snad jen hlavičky Suchého, který po centru Lišky mířil nad branku. A v závěru poločasu zkoušel Liška střelu z voleje, ta ovšem mířila taktéž mimo. Většina našich útoků končila buď nepřesností nebo zasáhla hostující obrana. Soupeř prakticky nevystřelil na branku. Druhý poločas byl již akčnější. Ve 48. minutě jsme zatápěli v pokutovém území hostů. Bohužel se nám míč nepodařilo dopravit do sítě. O chvíli později prošel po pravé straně Liška, míč nastřelil před branku, bohužel Pavlíček jej nedokázal dostatečně zkrotit. V 52. minutě už to tam padlo. Talaš se probojoval do vápna soupeře, míč poslal před branku. Pavlíček si jej zpracoval a pohodlně uklidil do sítě (1:0). V 65. minutě mohl Martin Pavlíček navýšit náskok, bohužel střela šla mimo branku. V 85. minutě vysunul David Červenka nabíhajícího Slobodiana, ten ovšem střelu namířil do rukavic hostujícího brankáře. Hosté se pokoušeli o závěrečný nápor, ovšem bez přesnějšího zakončení. A tak jsme tedy vyválčili 3 body.

Branky: Pavlíček

Sestava: Kořenek, Suchý, Hubáček, Liška (64. Slobodian), Talaš, Popelka, Červenka O., Kryšpín, Červenka Š. (83. Pešek), Bernátek (75. Červenka D.)

Hodnocení trenéra: "Museli jsme soupeře dobývat. Vyplatila se nám trpělivá aktivní práce. Soupeř byl dobře organizovaný a pozorně bránil. Pořád mi chybí větší kvalita kolem pokutového území soupeře. Hru potřebujeme ještě více zjednodušit a zefektivnit."

FKL "B" vs. Návojná 0:0 (5:4p)

Béčko čekal po dvou zápasech na venkovních hřištích soupeř z Návojné. První poločas byl především o dobývání branky hostujícího celku. Za zmínku ovšem stojí jen dvě šance Davida Červenky. V té první nevyzrál na dobře vyběhnutého Řeháka a v té druhé zamířil svůj pokus mimo tři tyče. Druhá půle měla jednoho velkého hrdinu a tím byl brankář Návojné Tomáš Řehák. Čerstvý vítr do domácích řad přinesl především střídající Bača, který se v 55. minutě dostal do obrovské šance ale jeho pokus zblízka jen orazítkoval břevno! Za dalších pět minut pronikl Bača po levé straně a předložil míč do pokutového území na nabíhajícího ostrostřelce Davida Červenku jehož fantasticky vychytal Řehák. Z následného rohu se dostal k zakončení Zdeněk Červenka i když překonal Řeháka tak na brankové čáře stihl zasáhnout Janáč. Poslední velkou šanci měl opět Zdeněk Červenka ale jeho krásnou střelu šajtlí vytáhl Řehák do spojnice břevna a tyče! Utkání tak došlo až do penalt. Jelikož domácí střelci byli všichni úspěšní a ve čtvrté sérii zaváhal z hostů Ritter jehož vychytal Coufalík. Zůstal tak bod navíc našemu béčku.

Sestava: Coufalík - Bartek, Zmeškal, Jelínek, Červenka - Šůstek (71. Popela), Talaš, Popelka (46. Bača), Pešek - Horáček, Červenka D.