O právě proběhlém víkendu sehráli naše týmy  tři mistrovská utkání, vše začalo v sobotu dopoledne kdy dorost přivítal na domácí půdě mužstvo Kunovic, následně muži ,,A,, sehráli utkání na horké půdě Boršic a vše bylo zakončeno zápasem muži ,,B,, kteří sehráli své utkání ve Štípě

FK Luhačovice : Fotbal Kunovice    4 : 1 (0 : 1); branky FKL: 63, 72 Martin Miklas. 64 Martin Šidlík, 90 Petr Kment

SK Boršice : FK Luhačovice             2 : 3 (1 : 2); branky FKL: 3 Rostislav Slobodian, 45 Jakub Suchý, 47 Viktor Zábojník

komentář trenéra Lukáše Pazdery: Jsme rádi, že na hodovou sobotu v Boršicích jsme byli ti, kteří od první minuty šli více za vítězstvím. Od brankáře až po realizák na střídačce jsme byli vtaženi všichni v zápase a diktovali jsme tempo hry. Vyšly nám vstupy do poločasů a závěr prvního poločasu. Na domácích bylo vidět, že měli v nohách středeční zápas a my jsme toho dokonale využili. Byli jsme rychlejší, přímočařejší, zkrátka o tu branku lepší. Mělo to šťávu a energii.

FK Štípa : FK Luhačovice                 1 : 4 (0 : 2); branky FKL: 27 Viktor Zábojník, 34 Štěpán Červenka, 74 Lukáš Ďurďa, 85 Martin Horáček

komentář trenéra Michala Pijáka: Odehráli jsme velmi vydařený první poločas, ve kterém jsme vyhráli 2:0. Domácí nás na začátku druhé půle malinko zatlačili a snížili na 1:2. Za daného stavu nás ve dvou situacích podržel gólman, který chytil jasné góly. Nakonec jsme z brejku utekli na 3:1 a následně jsem pět minut před koncem dali gól na uklidňujících 4:1. V závěru domácí stihli z penalty korigovat výsledek na konečných 4:2. Hráli jsem proti velmi kvalitnímu soupeři čemuž odpovídala předvedená hra obou týmu.  Přijeli jsem v kombinované sestavě doplněné o několik hráčů z A týmu a o dorostence.