FK Luhačovice : Bystřice p. Hostýnem    1 : 1 (1 : 0); branky FKL: 43 Rostislav Slobodian

komentář trenéra Lukáše Pazdery: Měl jsem trochu obavy, co s námi udělala nucená pauza z minulého týdne, kdy jsme nehráli a mohli jsme vypadnout ze zápasového rytmu. Ale jsem rád, že obava nebyla na místě. Potvrdili jsme formu z minulých zápasů, bohužel rozhodla naše nekvalita při řešení brankových situací a to nás stálo lepší výsledek. Dnes jsme určitě všichni zklamaní ze ztráty, ale předvedený výkon nám musí dávat vnitřní sílu do další práce. Určitě předvedená hra byla lepší než výsledek, bohužel jsme ztratili dva body.

FK Luhačovice ,,B,, : Vysoké Pole                    4 : 2 (2 : 0); branky FKL: 25 Radim Pešek, 33, 55, 76 Michal Hyžík

SK Zlín-Lužkovice – FK Luhačovice dorost                    3 : 0 (0 : 0)

Spartak Hluk st. žáci – FK Luhačovice st. žáci              9 : 1 (5 : 1) branky FKL: 27 Marek Zicha

Spartak Hluk ml. žáci – FK Luhačovice ml. žáci            11 : 0 (7 : 0)