FK Luhačovice – Slušovice                                2 : 0(1 : 0); branky FKL: 45 Ondřej Červenka, 56 Rostislav Slobodian

komentář trenéra Lukáše Pazdery: Věděli jsme, že nás čeká soupeř, který je fotbalový a bude si to chtít s námi rozdat. Prvních 25-30minut nás Slušovice jednoduchými přihrávkami přehrávaly středem hřiště, ale paradoxně my jsme byli ti, kteří měli dvě vyložené šance naším kapitánem. Od 30.minuty jsme změnili systém hry a zápas se začal pomalu překlápět na naši stranu. Určitě důležitým faktorem byla vstřelená branka do šatny, kdy naši útočníci odvedli černou práci pro Ondru Červenku, který jak se říká jen slízl smetanu. Zkrátka byl v těch prostorech, kde ho čekáme. Druhý poločas jsme předvedli vyzrálý, taktický výkon podpořený druhou brankou a doslova chycenou penaltou našeho brankáře, který míč ani nevyrazil. Poté jsme to dohráli zkušeností do konce.

FK Luhačovice ,,B,, – Dolní Lhota                    2 : 3(1 : 2); branky FKL: 41 Radim Pešek, 58 Michal Hyžík

Viktoria Otrokovice – FK Luhačovice dorost                 0 : 4(0 : 3) branky FKL: 22 David Starý, 24 Petr Kment, 35 Adam Šustek, 50 Tomáš Duřil

Morkovice – FK Luhačovice st. žáci                               4 : 1 (1 : 0) branky FKL:  65 Max Jandora

Morkovice – FK Luhačovice ml. žáci                             3 : 1 (1 : 0) branky FKL: 48 Martin Prouza