Velké Karlovice – FK Luhačovice                                1 : 3(1 : 0); branky FKL: 88 vlastní, 89 Pavel Konečný, 90 Alex Lobb

komentář trenéra Lukáše Pazdery: Zápas jsme začali tak, jak jsme si řekli, ale chyběl tomu gólový zápis. Domácí postavili autobus před vápno a horko, těžko jsme se tam dostávali. Naopak nás ke konci poločasu potrestali při nedůslednosti standartní situace. V poločase jsme si řekli, že musíme být nadále trpělivý a čekat na šanci. Ale upřímně si musíme přiznat, že druhá půle byla nemastná, neslaná, byl to jen takový platonický tlak bez šancí. Naopak domácí cítili možnost překvapivého výsledku a brejkovými situacemi nám zatápěli. S přibývajícím časem se vkládala na naše kopačky nervozita, nelepilo nám to, vše se odráželo k domácím hráčům. Když už to vypadalo na naše klopýtnutí tak jsme vyrovnali a následně dvěma krásnými góly otočili zápas v nastavaném čase. Prožili jsme krásné emoční vypětí. Přesně to jsou ty zážitky, které jsem zažil jako hráč a nyní jsem rád, že i jako trenér to zažívám. Pro domácí hodně kruté, pro nás krásný výsledek z venku, ale opět jsme se přesvedčili, že zadarmo nikdo nám nic nedá.

Valašské Klobouky – FK Luhačovice ,,B,,                    3 : 1(1 : 0); branky FKL: 87  Antonín Popelka

FK Luhačovice dorost – Uherský Brod                          2 : 1(2 : 1) branky FKL: 13, 43 Petr Kment

FK Luhačovice st. žáci  – Mařatice                                 2 : 4 (1 : 3) branky FKL:  16 Matěj Horáček, 50 Daniel Adolt

FK Luhačovice ml. žáci – Mařatice                                 4 : 4 (2 : 2) branky FKL: 22, 26 Tomáš Kubáček, 37 Michal Latinák, 44 Patrik Janča