Na začátku zimní přípravy Vám přinášíme krátký rozhovor s trenérem prvního mužstva Lukášem Pazderou
Kolik hráčů jste přivítal na úvodním tréninku
Musím říct, že jsem byl účastí potěšen, sešlo se 25 hráčů – byla to kombinace A mužstva, B mužstva a část hráčů s dorostu. Účast hráčů nepolevuje, na trénincích pravidelně pracuji s 20 – 25 hráči, což je skvělé!
Proběhly nějaké změny v týmu
Nijak zásadní změny zatím v týmu neproběhly. Jsme na začátku přípravy a jsme hlavně rádi, že jsme tým udrželi pohromadě. Samozřejmě monitorujeme hráče, kteří by byli posilami, ale zatím nic zásadního se neděje. Můžeme zatím potvrdit návrat Máry Polácha, který by měl vyztužit naši levou stranu. Za mě si dokážu představit, že by ještě měli přijít 2-3 hráči s potenciálem do základní sestavy
Jaký je plán přípravy
Plán přípravy máme nachystaný od poloviny prosince, ale samozřejmě díky covidové době budeme operativně řešit případné změny. Zatím jedeme podle plánu. Nevýhodou amaterských soutěžích je dlouhá zimní příprava, ale ty doby, že se měsíc běhalo po lesích a pak se šlo na hřiště jsou dávno pryč. Jsem určitě zastáncem nabírání kondice herní formou, nějakých 8-9 týdnů přípravy je dostatečná doba se v klidu připravit. Máme v plánu i soustředění a tam bychom chtěli být v plné síle.
Přípravná utkání
V přípravě nás čekají převážně divizní mužstva a jako generálku máme Osvětimany. Pro nás a pro kluky super srovnání s výkonností. Kvalita soupeřů a tempo jejich hry je pro nás kvalitní prověrka.
28.1.2022  18:00  FKL – FC Fastav Zlín U18   doma
4.2.2022    19:00  FKL – Strání                         doma
9.2.2022    18:00  FKL – Vsetín                        venku
18.2.2022  18:00  FKL – Raječko                     doma
26.2.2022  10:00  FKL – Skaštice                    venku(Baťov)
11.3.2022  18:00  FKL – Slavičín                     doma
18.3.2022  18:00  FKL – Osvětimany              doma
Cíle týmu do zbytku sezony
Cíle týmu by měly být, co nejvyšší. Všichni chceme vyhrávat a kdo nechce tak nemá místo v týmu. Ve hře bude 39 bodů
Vaše osobní hodnoceni půlročního působeni u tymu
Mé osobní hodnocení by nemělo být záporné, určitě jsem spokojený s postavením v tabulce. Ale ambice z mé strany jsou ty největší, určitě se máme kam posouvat. Po mém nástupu k týmu v létě bylo mnoho otazníků, ale povedlo se nám to nastartovat správným směrem. Věřím, že ti starší, zkušenější budou oporami pro naše mladé, kteří by měli dostávat prostor, jako na podzim, ale zadarmo určitě nic nedostanou.