V pátek 18.2. sehrálo naše ,,A,, mužstvo velmi zajímavý přípravný zápas proti týmu ze třetí ligy ČSK Uherský Brod a nutno říci, že šlo o velmi povedené představení, týmová organizovaná hra zanechala velmi zajímavý dojem – více v komentáři trenéra Lukáše Pazdery
FK Luhačovice – ČSK Uherský Brod   0:1 (0:0)
komentář trenéra Lukáše Pazdery: jsme rádi, že jsme takové utkání odehráli. Konfrontace s třetí ligou není každý víkend. Z našeho pohledu bylo důležité, že jsme vstupovali na hřišti jako jeden tým. Hráči si vzájemně pomáhali a drželi se taktických pokynů. Soupeř byl samozřejmě lepší, ale postupem času i nám se otevíraly vrátka v jeho zadních řadách. Měli jsme 3-4 situace, které doslova volaly po brance. Jsem rád, že si kluci zahráli takový zápas, ale jedeme dál. Žádné plácání po ramenou nás nečeká, pořád jsme v přípravě a směřujeme to k soutěži.