Valašská Polanka – FK Luhačovice                             1 : 2(0 : 2) branky FKL: 14 Tomáš Hruboš, 24 Marek Polách

komentář trenéra Lukáše Pazdery: pro nás důležitá výhra a jsme rádi, že jsme si mohli po delší době zažít vítězný pokřik. První poločas jsme hráli velice dobře směrem nahoru, měli jsme tam zajímavé a tahové věci, které jsme mohli dohrát do dalších branek. Byli jsme nebezpeční a hráli jsme účelně. Druhý poločas byl slabší z pohledu toho, že domácí využili silného větru a nakopávanými balóny se snažili nás dostat pod tlak. Z jejich strany to byla taková hra na náhodu, buď a nebo. V obraně nám to pomalu taky sedá i když tam ty výhrady určitě budu mít, tak je důležité, že kluci sami vidí ten rozdíl, když to chování je zodpovědné vůči sobě a týmu. Jdeme tomu naproti, neuhýbáme a pak i ten míč se k nám odrazí.
FK Hvozdná – FK Luhačovice                                     0 : 0(0 : 0)

FK Luhačovice dorost – Holešov                      5 : 5(2 : 3) branky FKL: 18 a 60 Petr Kment, 42 Matěj Majzlík, 72 Jakub Garaja, 80Tomáš Duřil

FA Zlechov –  FK Luhačovice st. žáci               8 : 2(3 : 2) branky FKL:  23 Martin Prouza, 27 Viktor Babica
FA Zlechov –  FK Luhačovice ml. žáci            12 : 0(4 : 0)