Krajský přebor Zlínský kraj

FK Luhačovice – Nevšová                                       3 : 1 (2 : 0) branky FKL:9. Kulish Pavlo, 45. Červenka Ondřej, 60. Červenka Ondřej

komentář trenéra Jiřího Dobeše: „Pro nás náročné utkání, protože trenér Ďurďa Nevšovou na nás dobře připravil. Nicméně díky tomu, že kluci aktuálně jedou v nastaveném módu a nepolevují v koncentraci, tak utkání zvládli velice dobře. Důležitým momentem bylo, když soupeř snížil na 2:1, že jsme znovu dokázali díky Ondrovi Červenkovi, který dvoubrankovým představením podtrhl své stabilně výborné výkony, odskočit na dvoubrankový rozdíl. Pak měl soupeř ještě dvě vyložené šance, které jsme přežili, ale závěr už jsme si dokázali pohlídat.“

Okresní přebor Zlín

FK Luhačovice  – Jasenná                                   4 : 1 (2 : 1) branky FKL: 19. Horáček Martin, 44. Gregor Jáchym, 65. Máčala Roman, 74. Garaja Lukáš

hodnocení zápasu Zdeněk Červenka: Podle posledních vzájemných zápasů na hřišti Jasenné jsme věděli, že nás čeká kvalitní soupeř. Chtěli jsme hrát kombinačně, držet míč na zemi. Tušili jsme, že hodně to bude o tom, jaký podáme výkon. Pak už je to o gólech, proti Jasenné jsme vstřelili čtyři. Hosté měli svoji kvalitu, hrozili brankovými situacemi. Za stavu 1:1 si vytvořili šanci, kterou neproměnili. Do konce zápasu jsme naopak vsítili další tři branky. V klidu jsme ho dohráli.“

Krajská soutěž dorost Zlínský kraj

Újezdec – FK Luhačovice                                                 2 : 4 (2 : 4) branky FKL: 6. Šidlík Martin, 9. Šidlík Martin, 21. Kment Petr, 28. Šidlík Martin

Krajská soutěž st. žáci Zlínský kraj

Šumice – FK Luhačovice                                                 4 : 1 (2 : 0) branky FKL: 41. Babica Viktor