Krajský přebor Zlínský kraj

FK Luhačovice – Napajedla                                    3 : 0 (1 : 0) branky FKL:¨2. Červenka Ondřej, 57. Kulish Pavlo, 72. Kulish Pavlo

komentář trenéra Jiřího Dobeše: „Povedl se nám vstup do utkání, kdy jsme dokázali ze standardky jít do rychlého vedení. Díky tomu jsme se mohli stáhnout do bloku a čekat na chyby soupeře. V prvním poločase jsme měli ještě další tři čtyři příležitosti, bohužel jsme je nevyužili. Druhý poločas se odehrál v podobném duchu. Soupeř si vytvořil také nějaké příležitosti, ale nevyužil je. Výhra s kvalitním protivníkem byla pro nás důležitá i z toho pohledu, že nám neodskočily týmy před námi, a my se na jaro můžeme porvat alespoň o druhé místo.“

Okresní přebor Zlín

FK Luhačovice  – Vizovice                             3 : 3 (3 : 2) branky FKL: 4. Löbb Alex, 19. Majzlík Pavel, 28. Hyžík Michal

hodnocení zápasu Zdeněk Červenka: „Bod z utkání je pro nás málo. Zápas byl v naší režii, soupeře jsme přehrávali, bohužel jsme z mnoha šancí dali jen tři góly. Hosté chodili do brejků, což se těžko brání. Každopádně si zaslouží obdiv za nasazení a obětavost se porvat o body!“

Krajská soutěž dorost Zlínský kraj

Boršice – FK Luhačovice                                                 6 : 2 (3 : 0) branky FKL: 71. Horáček Matěj, 80. Jandora Max

Krajská soutěž st. žáci Zlínský kraj

Buchlovice – FK Luhačovice                                          1 : 3 (0 : 2) branky FKL: 14. Rajznauer Dominik, 28. Latinák Michal, 45. Rajznauer Dominik