TJ Štítná n. V. –  FK Luhačovice            2 : 0(0:0)

hodnocení zápasu trenér Jan Jelínek:  „Z naší strany nezvládnuté utkání mělo dva faktory, jeden byl naše nesouhra na přírodním trávníku, kdy jsme byli vůbec poprvé na přírodní trávě a evidentně nám to dělalo problém v mezihře a vůbec práci s míčem, takže naše hra byla velmi pomalá a prvních třicet minut jsme se hledali na hřišti. Potom přišlo malé zlepšení, hra se vyrovnala, Štítná měla jednu šanci kdy nás podržel dobře chytající Švec. My jsem měli dvě příležitosti, ale bohužel jsme je neproměnily. A druhy faktor byl proměňování šancí a v tom byli domácí jasně lepší a své příležitosti využili, hned z první příležitosti po poločase skórovali, my jsem bohužel své šance nedotáhli.  V začátku sezóny máme co zlepšovat a věřím že v dalším zápase předvedeme kvalitnější výkon.

FK Luhačovice – TJ Osvětimany           1: 0(1:0), branky FKL : R. Slobodian

hodnocení zápasu trenér Jan Jelínek:  „Sestavu máme trošku rozsypanou. Čtyři kluci nastupovali se sebezapřením, což bylo znát. Tempo hry nám po změně stran trošku uvadlo, nedokázali jsme vpředu podržet balon. Už v posledních deseti minutách úvodní části jsme byli pasivní, hosté nás začali tlačit. Pětatřicet minut první půle jsme měli pod kontrolou. Herně jsme byli lepší. Hosté byli fotbaloví, dobývali nás, ale nijaké velké šance neměli. Dokázali jsme totiž jejich akce zastavovat. Na přírodní trávě jsme ještě nebyli. I další domácí zápas asi budeme hrát na umělce.

FC Slušovice – FK Luhačovice             4 : 1(1:0), branky FKL: L. Garaja,

hodnocení zápasu vedoucí mužstva Michal Piják: „Jednoznačně zasloužené vítězství domácích. V první půli jsme byli ještě Slušovicím vyrovnaným soupeřem, ovšem po změně stran se nám zranili Popelka a Červenka a ve druhé půlce se naše hra zcela rozsypala. Navíc jsme během šesti minut inkasovali tři branky a bylo po zápase.“

FK Luhačovice – FC Morkovice            2 : 2(2:0). branky FKL: Š. Červenka, M. Bernátek

hodnocení zápasu trenér Jan Jelínek: Čtyři hráči nastoupili pod injekcemi. I na lavičce jsme měli zraněné hráče. Bylo to velice špatné. Po necelé půlhodině se navíc zranil obránce Kryšpín, jenž měl problémy se svalem. Na vystřídání ale byli i další borci, kteří však těžký duel dohráli se sebezapřením. Bylo to překvapivé, v prvním poločase jsme ale byli hodně produktivní, Morkovice jsme zaskočily, dvě branky je zabrzdily. V úvodní části jsme byli poctiví, ještě jsme stíhali, vzadu jsme to zvládali, Jsem zklamaný z toho, že i když v šatně máme napsáno, že to bude o soubojích, o standardkách a o rozbězích za naši obranu, v prostoru kde máme být nejdůraznější, jsme zápas ztratili. Pro nás to byl velice těžký zápas spíš takové „utrpení“

FK Luhačovice – FC Brumov               1 : 2(0:0), branky FKL: T. Kocián

hodnocení zápasu trenér Jan Jelínek: „Nenacházíme se v optimální formě a má to více faktorů. Každopádně v tomhle zápase jsme byli slabším týmem. Brumovu jsme sice celkem odolávali, ale dopředu jsme byli jaloví. Krom jedné vyložené příležitosti v prvním poločase, jsme toho moc v první části nepředvedli. Dozadu jsme byli celkem organizovaní, ale nedokázali jsme více podržet míč a kombinovat. Nakonec Brumov pojistil své vedení brankou z brejku. V závěru jsme se zmohli pouze na čestný gól.“

FC Kvasice – FK Luhačovice              2 : 1(1:0), branky FKL: Š. Červenka

hodnocení zápasu trenér Jan Jelínek: „Většinu zápasu Kvasice hru kontrolovaly a šli do zaslouženého vedení. Chtěli jsme hrát ze zajištěné obrany. Celkem se nám to i dařilo, ale byli jsme málo nebezpeční dopředu. Chtěli jsme ve druhém poločase být ještě trpělivý a věděli jsme, že Kvasice hráli i ve středu, že jim budou ubývat síly a že bychom mohli v závěru utkání dorovnat, případě zvrátit. Ale Kvasice bohužel daly branku na 2:0. My jsme začali hrát bohužel až po té brance na 2:0. Poslední dvacetiminutovku jsme si vytvořili nějaký tlak a ze standartní situace jsme dokázali výsledek korigovat, ale bohužel už to bylo pozdě. Už jsme se nedostali do druhé šance na vyrovnání. Bohužel zápas pro nás dopadl nešťastně. Kvasice zvítězili zaslouženě. My teď musíme pracovat na tom, abychom byli víc agresivní , jsme málo agresívní a rychlostně to nezvládáme. Takže máme na čem pracovat do dalšího zápasu.“