Krajský přebor Zlínský kraj

FK Luhačovice – FC Slušovice                   2 : 0 (0 : 0) branky FKL: 62. Červenka Ondřej, 74. Danquah George Amoako

Okresní přebor Zlín

FK Luhačovice  – TJ Kašava                      3 : 0 (1 : 0) branky FKL: 27. Danquah George Amoako, 60. Hyžík Michal, 65. Riečičiar Erik

hodnocení zápasu trenéra Pavla Löbba: Zápas s Kašavou jsme odehráli v lepené, ale myslím, že silné sestavě. Soupeř na nás nastoupil s vysokým pressinkem, ale na to jsme byli připraveni. Bohužel dopředu nám chyběl klid při finální přihrávce a v zakončení. Nicméně v 27 minutě zafungoval opět “fenomén” George, který soupeři ukázal co je to vysoký pressink. Po důrazném pressu brankáře vsítil první gól, který nás uklidnil a soupeři vzal vítr z plachet. Druhy poločas byl už v naši režii. Soupeř už nebyl tolik důsledný a ve středu hřiště vznikaly prázdné prostory, kterých jsme využívali. Nakonec jsme přidali branky Hýžou a Erikem Riečičiarem a o zápase bylo rozhodnuto. Poděkování všem hráčům za zodpovědný a skvělý týmový výkon.

Krajská soutěž dorost Zlínský kraj

TJ Napajedla – FK Luhačovice                   3 : 0 (1 : 0) branky FKL:

Krajská soutěž st. žáci Zlínský kraj

TJ Napajedla – FK Luhačovice                   7 : 2 (3 : 2) branky FKL: 5. Vybíhal Šimon, 34. Kubáček Tomáš

Krajská soutěž ml. žáci Zlínský kraj

TJ Napajedla – FK Luhačovice                   7 : 1 (0 : 0) branky FKL:  69. Bartoš David