Krajský přebor Zlínský kraj

FK Luhačovice – TJ Štítná n. Vl.            5 : 0 (0 : 0) branky FKL: 58. Popelka Antonín, 74. Slobodian Rostislav, 77. Danquah George Amoako, 88. Červenka Ondřej, 90. Kocián Tomáš

hodnocení zápasu trenéra Martina Bernátka: „Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale nebylo to vůbec jednoduché utkání. Hned v 5. minutě musel hasit situaci před naší bránou skvělým zákrokem Tejnský, kdy v poslední chvíli vypíchnul míč z kopaček unikajícímu soupeři. V úvodní čtvrthodině jsme měli hodně ztrát a nepřesností. Postupem času jsme ale začali lépe kombinovat a tlačit se před hostující bránu. Jen nám scházela přesnost a důraz v zakončení. Jako při krásné akci z pravé strany ve 43. minutě, kdy nebezpečný centr nedokázal usměrnit na zadní tyči Novák. Vstup do druhé půli nám vyšel skvěle. Ve 48. minutě Novák poslat do úniku George, ten ale ještě samostatný únik neproměnil. V 58. minutě jsme si pomohli rohovým kopem a krásnou hlavičkou Popelky – 1:0. Soupeř se musel tlačit více do útoku a to nám přinášelo stále více šancí k dalšímu skórování. Mezi 74. a 77. minutou se střelou z úhlu podobně prosadili Slobodian a George a bylo rozhodnuto. V závěru se ještě trefil O. Červenka a na konečných 5:0 upravil Kocián, kterého krásně našel před prázdnou bránou Starý.“

Okresní přebor Zlín

FK Luhačovice  – TJ Vysoké Pole          1 : 1 (0 : 1) branky FKL: 58. Červenka Štěpán

hodnocení zápasu trenéra Pavla Löbba: „První poločas se nám vůbec nepovedl – do zápasu jsme vstoupili vlažně, náš projev byl hodně bezkrevný, bez nápadu i chuti porvat se o vítězství. Soupeř působil hladověji, více chtěl dávat góly. Byl to nejhorší poločas, který jsem u týmu za půl sezony zažil. Hosté vedli zaslouženě. O přestávce jsme si důrazně vysvětlili, jak chceme hrát, domluva padla na ornou půdu, změnil se obraz hry. Začali jsme vyhrávat souboje, u míče jsme byli dříve. Hosty jsme potrápili, zatlačili, za což jsme byli odměněni gólem Štěpána Červenky, který se vrátil po delším zranění. Soupeř byl vážně velmi slušně připraven, po ztrátě míče chodil do bloku, měl to dobře zpracované. Navíc těžil z nákopů brankáře. Musím přiznat, že na této pozici jsem v okresu dlouho neviděl takovou techniku, přesně zahrál skoro každý míč. Byl opravdu nadstandardní, hlavní zbraní Vysokého Pole. I díky němu prodlužovali míče, dostávali se do brejků. Utkání sluší remíza, bod bereme. Ztráta nás však samozřejmě mrzí, i vzhledem ke šlágru Štípy s Pasekami. Věřím, že do konce půl sezony je to pro nás ponaučení, o to intenzivněji se budeme připravovat na jaro. I přesto si myslím, že naše dosavadní umístění je velmi slušné.“

Krajská soutěž dorost Zlínský kraj

FK Luhačovice – TJ Prakšice                  1 : 5 (0 : 2) branky FKL: 88. Starý David

Krajská soutěž st. žáci Zlínský kraj

TJ Buchlovice – FK Luhačovice             2 : 6 (0 : 4) branky FKL: 9. a 14. Prouza Martin, 21. a 33. Šidlík Adam, 66. Toncar Adam, 68. Kubáček Tomáš

Krajská soutěž ml. žáci Zlínský kraj

TJ Buchlovice – FK Luhačovice             3 : 4 (0 : 0) branky FKL: 9. a 23. Latinák Michal, 52. Bartoníček Marek Jan, 69. Bartoníček Marek Jan