V dalším rozhovoru pro naše webové stránky jsme vyzpovídali staro-nového brankáře Michala Pijáka.

Ahoj ,,Mikeš” vítej zpět v barvách FKL!  Jak se zrodil tvůj návrat ,,domů” a odkud se k nám vracíš?

Ahoj byl jsem teď na podzim v Šumicích (hrající 1.A skupiny B), v létě jsem se domluvil s vedením FKL že bych chtěl zkusit vyšší soutěž, a to mě uvolnilo na půl roku do Šumic. Čím oběma stranám děkuji. Teď v zimě jsem dlouho přemýšlel kam povedou moje kroky dál, zda pokračovat v Šumicích, vrátit se zpět do FKL a ještě jednu variantu. Po těžkém rozhodováním jsem se rozhodl vrátit domů. Jsem rád že jsem zpět.

Jak hodnotíš své půlroční hostováni?

Z osobního hlediska mě to posunulo, Poznal jsem super lidi. Strašně si toho vážím a chtěl bych za to poděkovat hráčům, vedení klubu. Přeji jim to nejlepší.

Co se v klubu změnilo za dobu co si tu nebyl?

Trenéři, a hráči někteří odešli jinak vše při starém.

Jaká bude tvá role v mužském kádru?

To sám osobně ještě úplně nevím, to vyplyne časem jsou tady dva výborní brankáři a taky fajn kluci.

Jak se těšíš na jarní část sezóny?

Těším už na teplo nemám rád moc umělé trávy, těším se na přírodní. Doufám že se bude všem dařit a bude nás to bavit.

,,Mikeš” děkujeme za rozhovor, ať se daří.

Michal Piják

23 let

Pozice brankář

Přezdívka: Mikeš