Ve čtvrtek 29.02.2024 se vydali dorostenci společně s žáky na čtyřdenní soustředění do Velkých Karlovic, kde je čekaly hned 3 tréninkové jednotky a také výběhy po okolí. 

Hodnocení trenéra dorostu Filipa Bartoše:

Za trenéra dorostenecké kategorie jsem neskutečně rád, že mohlo letošní zimní soustředění proběhnout, především kvůli tomu, že pokud trenér přebírá tým v zimní pauze, není již příliš možností, jak to organizačně zajistit. Proto patří velký dík trenéru Michalu Pijákovi, který nabídl možnost soustředění žákovských a dorosteneckých kategorií skloubit dohromady a o většinu věcí se organizačně postaral!

Vzhledem k této kombinaci a současné fázi přípravy jsme ladili program směrem spíše do zábavné, herní a soutěživé formy, než nad konkrétními drilly, které na menší umělé trávě příliš nejdou provést. Rozhodnutí to bylo však skvělé, jelikož se kluci poznali navzájem opět jinak charakterově a lidsky. Také jsme se přesvědčili a ujistili, že je v Luhačovicích napříč mládeží skvělá parta plná nadějných fotbalistů.

Závěr soustředění totiž patřil přípravnému utkání dorostu, do kterého nakoukla i značná část starších žáků. Proti soupeři z druhé skupiny krajské soutěže z Mladcové se povedlo vyhrát poměrem 9:0, což sice v přípravě není úplně směrodatné, ale výkon celého týmu byl velmi povzbudivý, uvolněný a to bylo cílem. Vždy cením, když kluci z mladší kategorie přijdou rádi podpořit své starší spoluhráče!

Děkuji všem klukům a všem zúčastněným za skvělý prodloužený víkend. Zároveň jsme vděční všem kolegům a rodičům, kteří přijeli pomoci a klubu, který pomohl s financováním perfektních prostor Apartmánů Celnica.

Již teď se těším na letní pokračování!