V dalším rozhovoru pro naše webové stránky jsme vyzpovídali novou posilu, Honzu Chludila.

Ahoj Honzo vítej v barvách FKL! Jak se zrodil tvůj příchod a odkud k nám přicházíš?

Někdy na začátku února mě oslovil Rosťa Slobodian, se kterým jsme společně hrávali před lety na Mladcové, jestli bych se nechtěl přijít ukázat na nějaký přátelák do Luhačovic. Pro mě nebylo o čem, takže jsem dorazil a asi byla v Luha krize, protože jsme si s Bernym vlastně hned řekli, že zájem je oboustranný. Poslední rok jsem strávil na Příluku a úplně to nedopadlo tak, jak všichni čekali. O to víc si vážím, že s Paťou Bergerem byla skvělá komunikace a nebránili mi se posunout.

Kde si s fotbalem začínal?

Až do loňského roku jsem celý fotbalový život strávil na Mladcové.

Co očekáváš od působení v Luhačovicích?

Pro mě osobně je to nová zkušenost, protože proti týmům z KP jsme hrávali pouze v pohárech nebo přátelácích, ale moc se na jarní část těším.

Jaká bude tvá role v mužském týmu?

Tak to bude samozřejmě záležet na trenérech, já beru jakoukoliv roli, ale budu se snažit co nejvíce týmu pomoct k dobrým výsledkům a snad těch příležitostí dostanu co nejvíc. První zápas bohužel nevyšel, protože se hrálo v pátek a musel jsem neplánovaně zůstat v práci, ale jsem moc rád, že se vyhrálo a snad to týmu během jara vynahradím.

Chceš na závěr něco vzkázat fanouškům?

Ať jsou trpěliví.

Honzo děkujeme za rozhovor, ať se daří.

Jan Chludil

31 let

Pozice: útočník

Přezdívka: Hans