Mužské celky berou pouze bod, za to mládežnické bodovaly!

FK Luhačovice – A 2 : 2 TJ Osvětimany branky FKL: Danquah George Amoako 2x

Hodnocení trenéra Martina Bernátka: Začátek zápasu nám vyšel po 18 min jsme vedli 2:0. Od 30. min ale čím dál víc přebírali iniciativu hosté. Dobře kombinovali a vytvářeli si standardní situace. Po poločase jsme chtěli být aktivní a opět čekat na příležitost vstřelit rozhodující branku. Bohužel jsme zaspali začátek. Nepohlídali jsme si rozehraný rohový kop a bylo to 2:1. Navíc hned na to přišla sporná penalta a bylo vyrovnáno. Soupeř byl na koni, stále tlačil a my jsme byli všude pozdě. Paradoxně nakonec jsme mohli rozhodnout z poslední akce zápasu ale netrefili jsme odkrytou bránu.
FK Luhačovice – B 0 : 3 SK Zlín
Hodnocení trenéra Pavla Löbba: V prvé řadě bych chtěl poděkovat klukům za předvedený výkon. Proti lídrovi tabulky jsme hráli na hraně možností. Větší část prvního poločasu byla hra vyrovnaná a šance se objevily na obou stranách. V závěru poločasu jsme inkasovali po nacvičeném rohu ze zadní tyče. Po poločase se obraz hry příliš nezměnil, jen šancí ubylo. Poté přišla penalta po situaci, kterých je v šestnáctce za zápas mnoho. Soupeř proměnil a deset minut na to vsítil potřetí opět ze standartky výstavní střelou. Zápas hodnotím i přes prohru velmi pozitivně. Přesvědčil mne, že dokážeme odehrát těžká utkání s maximálním nasazením. Všichni hráči zaslouží poděkování. Takové zápasy nás dokážou posunovat dále. A já věřím, že to je ta správná cesta.

SK Boršice 3 : 4 FK Luhačovice – Dorost  branky FKL: Jakub Garaja, Matěj Horáček, Adam Petráš, Josef Hampl

Hodnocení trenéra Filipa Bartoše: Záchranářskou misi s dorosteneckým týmem jsme nemohli začít lépe než třemi body z hřiště soupeře. Za svou premiéru na lavičce moc děkuji všem hráčům a funkcionářům. Povedlo se odcestovat s prakticky plnou sestavou a měli jsme možnost soupeře zaskočit. To se do puntíku povedlo, prvních 30 minut utkání se odehrávalo prakticky jen na půlce Boršic a my jsme se dostali až do nečekaného třígólového vedení. Bohužel nastalo dejavu z podzimu a vrátili jsme soupeře na koně po svých chybách. Od 60. minuty jsme dokonce šli do oslabení, karty však Adamovi v žádném případě nevyčítám, naopak to vykresluje nejen jeho ale celkové vysoké nasazení kluků. Ani v deseti jsme však nijakým způsobem nehořeli a nebýt standardek, které jsme soupeři vyrobili, tak se Boršice k ničemu souvislému nedostaly. Byl bych spokojený i s remízou, ale tu odmítl náš nový žolík v sestavě Pepa Hampl, který v závěru rozhodl, když se domácí místo tlaku zapomněli a my si tak užili sladkého vítězství. Příští týden nás čeká s absencemi složitější situace, nicméně pokud nám vydrží nasazení v tréninku a podobné nástupy do utkání, budeme trápit každého!

FK Luhačovice – Žáci 1 : 0 TJ Napajedla branky FKL: Adam Šidlík