Gól přímo z autu, hattrick i drobná zranění.

FC Morkovice 5 : 0 FK Luhačovice – A

Hodnocení trenéra Martina Bernátka: Chtěli jsme se poučit z posledního zápasu a vyvarovat se jednoduchým chybám na vlastní polovině. Bohužel se nám to nepodařilo a první dva góly jsme soupeři opět doslova nabídli. V útočné fázi jsme zase dopláceli na aktuální střeleckou nemohoucnost. Do šancí jsme se dostali ale nedokázali je proměnit. Na začátku druhého poločasu jsme se přece jen zlepšili v kombinaci a snažili se o kontaktní gól. Ale soupeř zase udeřil z rychlého protiútoku. Poté ještě přidal dalši dvě branky a bylo po zápase. Soupeři jsme to hodně usnadnili vlastními chybami a nedůrazem.
SK Jasenná 2 : 5 FK Luhačovice – B branky FKL: Lukáš Garaja 2x, Vlastní gól, Danquah George Amoako, Matěj Majzlík
Hodnocení trenéra Pavla Löbba: Jedním slovem „Konečně“. Po šňůře měsíce a půl bez bodu jsme už potřebovali vyhrát, aby na nás nepadla deka. Podařilo se a jsem za to moc rád. Před utkáním jsme si řekli jak na Jasennou. V minulosti jsme s ní dokázali vyhrát i prohrát. Proti bylo nutné si vše před zápasem vyjasnit. Borci to vzali za své a poctivou hrou jsme dokázali v poločase vést 3:0. Stálo při nás díky naší aktivitě i štěstí, kdy jsme dali dva góly z kategorie hodně kuriózních. Ale i takové góly potřebujeme. Po poločase jsme přizpůsobili hru tomu, že jsme hráli proti větru. Začali jsme kombinovat po zemi a dařilo se nám držet míč. Bohužel po drobné chybce jsme dostali obdrženým gólem soupeře do hry a na koně. Ale v zápětí jsme dokázali odpovědět gólem Garyho. Závěr už by trochu nervózní, ale vše dobře dopadlo. Jdeme zápas od zápasu a já doufám, že v dalším utkání navážeme na náš výkon.

FK Luhačovice – Dorost 3 : 6 TJ Nivnice branky FKL: Dominik Rajznauer 3x

Hodnocení trenéra Filipa Bartoše: Po úspěšném středečním zápasu v Šumicích jsme doma hostili Nivnici hned v sobotu a bohužel se nám nepovedlo tento náročný dvojzápas dohrát za více bodů, byť k tomu bylo blízko. Již ve středu jsme se vydali ze všech sil a odnesli si zranění. Někteří hráči hráli pod prášky, zatejpovaní a celkově jsme byli nekoncentrovaní a nakupili velké množství chyb v obraně. Nemá cenu ani rozebírat na videu detaily. Byli jsme pomalejší, nedostupovali jsme hráče a veškeré góly soupeři tímto defacto darovali. Pozitivem je, že první poločas jsme opět otevřeli skóre a měli převahu, poté i za stavu 1:4 přišla naděje, která však podobně jako s Březnicí zhasla ihned po rozehře. Pro nás to však není klíčová ztráta. Do Tečovic pojedeme jen překvapit, ale primárně se musíme doléčit a být 100% fit na poslední 4 zápasy, které ne že můžeme, ale pevně věřím, že všechny vyhrajeme a záchrana nás nemine. K vystupování trenérů a funkcionářů Nivnice i za stavu 6:2 pro ně se raději nebudu vyjadřovat, body nám to nevrátí. Vše chceme urvat sportovní, tedy jedinou správnou cestou.

(87) Neuznaný gól a hattrick | dorost Luhačovice – Nivnice – YouTube

 

FK Luhačovice – Žáci 3 : 2 TJ Napajedla branky FKL: Adam Šidlík, Marek Zicha 2x