Štítná n. Vl. – FK Luhačovice                        0 : 3(0 : 1); branky FKL: 7 Pavel Konečný, 64 Martin Bernátek, 87 Viktor Zábojník

komentář trenéra Lukáše Pazdery: Od první minuty jsme šli naproti třem bodům a zaslouženě je výsledek takový jaký je. Ke vší úctě k soupeři, dnes na hřišti bylo jen jedno mužstvo. V prvním poločase, jak jsme byli dominantní tak postupem času svojí lehkovážností a nekoncentrovaností jsme nabídli domácím jednu šanci při které nás podržel brankář. V poločase jsme si řekli, že se nesmíme uspokojit a uspat výkonem domácích protože by jsme si koledovali o to, že se domácí mohou nadechnout. Dnešní zápas jsme si mohli prohrát jen a jen sami. Z našeho pohledu zajímavý výkon podtržený nulou vzadu. Musím pochválit i hráče z lavičky, kteří svým nástupem na hřiště pomohli a náš výkon gradoval. Pro každého trenéra radost, když má kam šáhnout. Na dálku i pochvala pro naše “B” mužstvo, které uhrálo s pěti dorostenci v sestavě remízu venku.

TJ Mysločovice – FK Luhačovice ,,B,,               0 : 0(0 : 0); branky FKL:

FK Luhačovice dorost – SK Baťov                     1 : 8(0 : 6) branky FKL: 83 Martin Šidlík

FK Luhačovice st. žáci – FA Zlechov st. žáci               6 : 5 (3 : 1) branky FKL:  9, 44 Marek Zicha, 10, 47 Dominik Rajznauer, 27 Daniel Adolt, 58 Max Jandora

FK Luhačovice ml. žáci – FA Zlechov ml. žáci            8 : 3 (4 : 1) branky FKL: 4 Tomáš Kubáček, 5 Marek Zicha, 15 Matyas Jankůj, 29, 46, 57 Martin Urbanec, 32 Michal Latinák, 56 Daniel Kubík